ÚvodKleceStartovací setyStartovací set "Economy BASIC" šedý

Startovací set "Economy BASIC" šedý

Startovací set pro Vaše morčecí mazlíky. Základní výbava pro morče navržená a sestavená chovatelem, nikoliv výrobcem. Obsahuje základní, pečlivě zvolené vybavení jako je klec pro morče, napáječka, domeček a další užitečné produkty, které Vy i Vaše morče budete potřebovat.
více informací
2 700 Kč s DPH2 231 Kč bez DPH

Skladem 2
kód: 50111-6
Koupit
Potřebujete poradit?
+420 724 074 099

Popis pro produkt Startovací set "Economy BASIC" šedý

Startovací set “Economy BASIC” byl sestaven pro ty, kteří chtějí maximálně ušetřit a nechtějí v začátku kupovat nic navíc. Chovatelské potřeby v setu zahrnuté, jsou zvoleny tak, aby uspokojily základní potřeby morčete a zároveň byly cenově dostupné. Všechny tyto potřeby jsou kvalitní, vyzkoušené a funkční.

Startovací set “Economy BASIC” obsahuje vše, co potřebujete, když si přinesete morčecího kamaráda domů:

Klec

Klec o rozměrech 100 x 50 x 40 cm, je klasická, prostorná klec, která má dvoje dvířka – boční, kterými může morčátko chodit ven a horní, velká dvířka, která jsou praktická při poklízení a doplňování krmení. Velikost je vhodná pro 1-2 dospělá morčata.

Jesličky

Vnější, plastové jesličky na seno jsou velmi praktické. Snadno se doplňují, nezabírají místo uvnitř klece, seno nepadá mimo klec a morčátka nemohou do jesliček vyskakovat a znehodnocovat tak seno trusem, takže jej mají stále čisté a voňavé.

Napáječka

Součástí tohoto setu je skleněná napáječka o objemu 250 ml, s kuličkovým pítkem. Napáječka se upevňuje dvoudílným závěsem na klec - kovová pružina s karabinami a háčky. Napáječka tak drží na místě a morčátko s ní při pití nehýbe. Uvnitř láhve se nachází indikátor hladiny ve tvaru kukuřice. 
Morčata musí mít čerstvou vodu neustále k dispozici.

Dřevěný domeček

Do tohoto setu jsme zvolili zajímavý a funkční domeček "Poplar". Je dostatečně velký pro 1-2 morčátka. Je vyroben z chemicky neošetřeného dřeva. Je zcela bezpečný. Nemá žádné otvory typu okýnek, ve kterých by morčátko mohlo uvíznout. Netradiční tvar domečku POPLAR nabízí morčatům zajímavou atrakci, kdy po šikmé části střechy mohou jako po rampě vylézt na vodorovnou část střechy a vyhlížet, kdy jim přinesete nějakou tu dobrůtku. :o)

Miska na krmení

Funkční miska s duhovým motivem se do šedé klece skvěle hodí a rozveselí ji svými barvami. Její objem je 200 ml a pohodlně se z ní nakrmí 1-2 morčátka. Jedná se o tzv. funkční misku, která má zahnutý okraj, takže morčátka nemohou krmení vyhrabávat ven z misky.

Nůžky na drápky

Nůžky na drápky budete čas od času jistě potřebovat. Morčata zpravidla nemají tolik pohybu nebo příležitostí, aby si drápky obrušovala přirozeným způsobem. Proto by k pravidelné péči o morčátko mělo patřit i stříhání drápků.

Hobliny

Cenově dostupná, nejčastěji používaná podestýlka. Hobliny RabbitWeed Classic 60 l jsou přírodní hobliny, bez vůně, vyrobené z chemicky neošetřeného, měkkého dřeva. Velikost balení 60 l, jsme zvolili záměrně, abyste nemuseli hned při první výměně podestýlky běžet do obchodu. Na první nastlání budete potřebovat do klece 100×50 cm cca 20-25 l hoblin, tj. cca 4 cm souvislá vrstva.

Seno

Seno luční RabbitWeed 40 l je kvalitní, voňavé seno českého výrobce. Pro morčátka zcela nezbytné. Opět jsme zvolili větší balení, 40 l, které Vám pro malá morčátka vydrží delší dobu.

Krmení

Krmná směs Nutrin Nature 750 g je vyzkoušená, kvalitní směs určená přímo pro morčata. Má dostatek vitamínu C (500mg/kg) a správný poměr živin. Navíc morčínům opravdu chutná. Je cenově dostupná a snadno ji seženete na internetu i v kamenných prodejnách.
K senu a krmení nezapomínejte dávat morčátkům dostatek čerstvé zeleniny nebo trávy!

Minerální sůl

Abyste měli jistotu, že Vašemu mazlíkovi opravdu nic nechybí, pověste mu do klece i toto kolečko z čisté minerální soli - Cunipic minerální sůl. Pokud bude mít morče potřebu doplnit minerály, tak si ji samo najde.

Vitamín C

Nově jsme do setů přidali také menší balení vitamínu C, který je pro morčata životně důležitý. Především je vhodná jeho zvýšená dávka při stresových situacích, což příchod mláďat do nového domova jistě je.
Proto doporučujeme prvních pár dní novým členům rodiny "céčko" do vody přidávat, pro preventivní posílení jejich imunity, aby lépe zvládala stres z přepravy a nového prostředí. 
V budoucnu se Vám toto sypké balení vitamínu C také neztratí, protože je vhodné jej do vody morčatům jednou za čas přidávat i preventivně.

Časem budete pravděpodobně dokupovat morčátku další potřebné věci jako např. pelíšek, přepravku nebo nějakou hračku.

Nicméně s tímto startovacím setem bude morčátko 100% spokojené ihned, jak si jej přinesete domů.

Jako dárek Vám k setu přidáme i letáček, jak se o morčátko starat, aby z něj bylo SPOKOJENÉ MORČE a samolepku na klec s motivem veselých morčat.


2024 © SpokojenéMorče.cz, Všechna práva vyhrazena

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.