O nás

 
Tento malý internetový obchůdek jsme otevřeli proto, abychom majitelům a chovatelům morčat usnadnili výběr a nákup chovatelských potřeb pro jejich morčecí mazlíky.

Uvidíte u nás mnoho originálních fotografií, které Vám pomohou udělat si o produktu reálnou představu např. srovnání produktu v poměru k velikosti morčete, stejně jako jedinečné texty doplněné o spoustu informací, rad a postřehů, které na jiných e-shopech nenajdete.

Nabídka chovatelských potřeb je v dnešní době velmi široká a zákazník se v ní může lehce ztratit. Na trhu najdete stovky výrobků určených pro morčata. Některé jsou opravdu profesionální. Bohužel ale najdete i spoustu takových, které sice výrobce uvádí jako pro morčata vhodné, ale ve skutečnosti nesplňují ani základní požadavky pro chov či výživu morčat, v horším případě mohou poškodit i jejich zdraví.

Produkty, které Vám nabízíme, pečlivě vybíráme a testujeme v našem vlastním chovu, který má desetiletou tradici. Výrobky, které nesplňují požadavky morčat nebo se nám absolutně neosvědčí, u nás nekoupíte. Nabízíme jen vyzkoušené, prověřené, funkční a bezpečné zboží. Sledujeme aktuální trendy na trhu. A pokud výrobce přijde s nějakou „morčecí“ novinkou, tak ji rádi vyzkoušíme a případně do naší nabídky zařadíme.

Sortiment je určen především pro morčata, ale spousta produktů se dá použít i pro ostatní drobné hlodavce či zakrslé králíčky. Sortiment navíc neustále doplňujeme a rozšiřujeme o nové výrobky. Pokud byste na našich stránkách nenašli produkt, o který byste měli zájem, budeme rádi, když nám o tom napíšete, a my se pokusíme toto zboží do naší nabídky zahrnout. Je ale také možné, že takový produkt nenabízíme záměrně, protože, dle našeho názoru, nesplňuje bezpečnostní nebo nutriční potřeby morčat.

Pokud máte nějaké dotazy nebo potřebujete poradit, s důvěrou se na nás obraťte. Vždy Vám rádi a ochotně poradíme.

„Nedoporučujeme Vám zboží, protože ho prodáváme.
Ale prodáváme ho, protože ho doporučujeme.“

Již více jak deset let provozujeme chovatelskou stanici ušlechtilých morčat s průkazem původu, HOSTÝNKY MOUNTAINS a jsme členy Českého svazu chovatelů. Za tuto dobu jsme měli možnost vyzkoušet nespočet chovatelských zařízení, potřeb a pomůcek, stejně jako krmiv, doplňků stravy a vitamínů. O tyto zkušenosti bychom se nyní s Vámi rádi podělili prostřednictvím našeho e-shopu, článků, tipů a rad.

2024 © SpokojenéMorče.cz, Všechna práva vyhrazena

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.