ÚvodKnihy, dárkyKnihyKniha Co musejí morčata

Kniha Co musejí morčata

Oblíbené
Veselý příběh tří morčecích dobrodruhů.
více informací
199 Kč s DPH199 Kč bez DPH

Skladem 2
kód: 90121
Koupit
Potřebujete poradit?
+420 724 074 099

Popis pro produkt Kniha Co musejí morčata

Tamhle jsou ti tři - morče Eda, morče Hugo a morče Róza.

Zkoumají díru v zemi za pařezem. Zase něco chystají. Nedají si pokoj. Jsou totiž jiná než ostatní morčata.

Zatímco podle jejich maminek, tatínků a babiček je morče milé, hodné, hloupé a bojácné zvířátko s hladkou srstí, Eda je chytrý, Hugo statečný a Róza je obojí. Potkali se jednoho dne v rohu ohrádky a stali se přáteli. 

Morčata jsou milá, hodná zvířátka. Bojácná. Trochu hloupá. S hladkou srstí.

Ale co když se morče narodí jako střapatý, chytrý, odvážný dobrodruh? A co když jednoho dne potká ještě dvě další taková morčata?

Nic naplat, to pak prostě musejí společně vyrazit do světa! Zdolat vrchol hory, objevit džungli, plavit se po moři a možná i zkrotit šelmu...

Po plyšovém medvídkovi z knížky Něco ti povím, Johane si Klára Pondělíčková opět společně s ilustrátorkou Andreou Tachezy troufla na živé hlodavce.

A zatímco plyšový Johan nechodil ven, protože kdyby pršelo, tak by se nacucal, morčata díky dešti dokázala promyslet, co všechno budou potřebovat na dobrodružnou výpravu po stopách šelmy, o které se do té doby mezi morčaty jen vyprávěly děsivé příběhy.

Druhý svazek edice UžČtu pro začínající čtenáře.

UžČtu je edice knih pro začínající čtenáře. Myslí na ně v každém ohledu. Text knihy tvoří krátká slova v krátkých větách, členěných do krátkých kapitol. Grafická úprava maximálně podporuje snadné čtení. Přes to všechno text rozhodně neslevuje z nároků dobrého příběhu. Zkrátka žádný slabikář, učebnice ani pracovní sešit - tohle je první opravdická kniha k samostatnému čtení.

Autor: Klára Pondělíčková

Počet stran: 63

Měkká vazba

Vydalo nakladatelství Běžíliška, v roce 2021


Související produkty pro produkt Kniha Co musejí morčata

2024 © SpokojenéMorče.cz, Všechna práva vyhrazena

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.