ÚvodKleceStartovací setyStartovací set "Economy WELLNESS" modrý

Startovací set "Economy WELLNESS" modrý

Startovací set pro Vaše morčecí mazlíky. Kompletní výbava pro morče navržená a sestavená chovatelem, nikoliv výrobcem. Tento set obsahuje pečlivě zvolené vybavení, které motivuje Vaše morče k průzkumu, aktivitám, ale i odpočinku a lenošení. Je to skvělá volba pro majitele morčat, kterým záleží na fyzické kondici a psychické pohodě svých morčat.
více informací
2 550 Kč s DPH2 107 Kč bez DPH

Není skladem
kód: 50115-2
Potřebujete poradit?
+420 724 074 099

Popis pro produkt Startovací set "Economy WELLNESS" modrý

Startovací set “Economy WELLNESS” obsahuje vše, co potřebujete, když si přinesete morčecího kamaráda domů a ještě několik užitečných věcí navíc, které podporují fyzickou aktivitu a psychickou pohodu Vašeho morčátka.

Startovací set “Economy WELLNESS” byl sestaven tak, abyste pro morčátko měli vše potřebné. Navíc obsahuje několik užitečných věcí, které morče motivují k pohybové aktivitě a celkově zatraktivní morčecí bydlení.

Chovatelské potřeby v tomto setu zahrnuté, jsou praktické a funkční a zároveň jsou i cenově dostupné. Všechny tyto potřeby jsou kvalitní, vyzkoušené a ověřené.

Startovací set “Economy WELLNESS” se skládá z následujících produktů:

Klec

Klec o rozměrech 100 x 50 x 40 cm. Je dostatečně prostorná pro 1-2 morčátka. Je to klasická klec, která má dvoje dvířka – boční, kterými může morče chodit ven a horní, velká dvířka, která jsou praktická při poklízení a doplňování krmení.

Jesličky

Vnější, plastové jesličky na seno jsou velmi praktické. Snadno se doplňují, nezabírají místo uvnitř klece, seno nepadá mimo klec a morčátka nemohou do jesliček vyskakovat a znehodnocovat tak seno trusem, takže mají seno stále čisté a voňavé.

Napáječka

Součástí tohoto setu je napáječka Sippy medium 300 ml, s niplovým pítkem. Systém niplového pítka zaručuje, že pítko neprotéká, jak to bývá u levnějších kuličkových napáječek. Napáječka se na klec uchytí pomocí plastového šroubu, který napáječku zafixuje, aby s ní morčátko při pití nehýbalo.

Miska na krmení

Miska s veselými motivy morčat. Její objem je 200 ml a pohodlně se z ní nakrmí 1-2 morčátka.

Dřevěný domeček

Dřevěný rohový domeček "Jesper" je dostatečně prostorný pro 1-2 dospělá morčata. Rohová varianta šetří místem v kleci a každý kout je tak využitý. Je vyroben z chemicky neošetřeného dřeva, navíc provedení “nature” s kůrou je velmi dekorativní a přirozené.

Pelíšek ve tvaru "papuče"

Velikost pelíšku papuče 34×26 cm je tak akorát pro pohodlné lenošení a odpočívání. Morčátka si pelíšek zamilují a budou ho často využívat. Dle naší zkušenosti, je ideální umístit pelíšek na střechu domečku. Výška domečku "Jesper" v našem případě, je cca 16 cm, což překoná každé morčátko, aby mohlo do pelíšku bezproblémů vyskočit. Zároveň je to pro něj jakási fyzická aktivita navíc, což mu rozhodně prospívá.

Rohová terasa

Rohová terasa Kerbl 28x28 cm je velmi praktická věc, která rozšíří morčátku obývaný prostor v kleci. Pomocí šroubků a podložek, se připevní do rohu klece. Je to atrakce, která přispívá k dobré fyzické kondici každého morčete. 

Pelíšek

Pelíšek pro morčata 34x26 cm je určený k umístění na rohovou terasu, kde může morčátko krásně odpočívat a zároveň mít rozhled do okolí klece. 

Závěsná hamaka

Závěsnou hamaku si morčátka oblíbí ihned, jak zjistí, jak se v ní skvěle lenoší. Velikost hamaky 45 x 45 cm je dostatečná pro 1-2 morčata. Hamaka se zavěsí ke kleci pomocí karabinek a řetízků (viz ilustrační foto), které jsou součástí balení. Délka řetízků je nastavena tak, aby hamaka visela v ideální výšce nad dnem klece, což je cca 15 cm, nicméně výšku si můžete upravit individuálně zkrácením řetízků nebo změnou výšky jejich uchycení v kleci.

Kleštičky na drápky

Kleštičky na drápky budete čas od času jistě potřebovat. Morčata zpravidla nemají tolik pohybu nebo příležitostí, aby si drápky obrušovala přirozeným způsobem. Proto by k pravidelné péči o morčátko mělo patřit i stříhání drápků.

Hobliny

Cenově dostupná, nejčastěji používaná podestýlka. Hobliny RabbitWeed Klasik 60 l jsou přírodní hobliny, bez vůně, vyrobené z chemicky neošetřeného, měkkého dřeva. Velikost balení 60 l, jsme zvolili záměrně, abyste nemuseli hned při první výměně podestýlky běžet do obchodu. Na první nastlání budete potřebovat do klece 100×60 cm cca 20-25 l hoblin, tj. cca 4 cm souvislá vrstva.

Seno

Seno luční RabbitWeed 40 l je kvalitní, voňavé seno českého výrobce. Pro morčátka zcela nezbytné. Opět jsme zvolili větší balení, 40 l, které Vám vydrží na delší dobu.

Krmení

Krmná směs Nutrin Nature 750 g je vyzkoušená, kvalitní směs určená přímo pro morčata. Má dostatek vitamínu C (500mg/kg) a správný poměr živin. Navíc morčínům opravdu chutná. Je cenově dostupná a snadno ji seženete na internetu i v kamenných prodejnách.
K senu a krmení nezapomínejte dávat morčátkům dostatek čerstvé zeleniny nebo trávy!

Minerální sůl

Abyste měli jistotu, že Vašemu mazlíkovi opravdu nic nechybí, pověste mu do klece i toto kolečko z čisté minerální soli - Cunipic minerální sůl.

K setu doporučujeme, dokoupit přepravku pro pohodlné cestování s morčátkem. 

2021 © SpokojenéMorče.cz, Všechna práva vyhrazena

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.